Avrupa networking tanıtım
avrupa networking pierre cardin tanıtım

HAKKIMIZDA

Avrupa Networking:

Avrupa Networking  Pierre cardin 1990 yılında ticari faaliyetlerine başlayan Çarşıbaşı Grubu bünyesindeki firmalara 2006 yılında katılmıştır. Pierre cardin, Avrupa Networking ücretsiz üyelik oluşturarak,Bireylerin aile bütçesine katkı sağlamayı amaç edinmiştir.Kozmetik,temizlik ürünleri, dikişsiz ürün teknolojisi ürün gruplarında, üretim ve pazarlama yapmaktadır.kozmetik, parfüm, temizlik ürünleri,iç giyim çorap çamaşır  üretir. Şirket, %100 Türk sermayeli bir şirkettir.

 Avrupa Tekstil  2005 yılından itibaren miorre markasını tüketicinin beğenisine sunmaya başlamıştır.Sonrasında Do Re Mi markasınıda bünyesine katmıştır

Avrupa  Networking  Bünyemize Katılanlar:

Avrupa tekstil üretim faaliyetlerindeki yatırımlarına hızla devam etmektedir.Pierre Cardin kişisel bakım ve kozmetik ürünleri Miorre, Do Re Mi  iç giyim Pierre Cardin  Çorap, Mio Fit spor kıyafetleri Mio Clean temizlik ürünlerini üreterek tüketiciye marka kaliteyi aynı anda sunmaktadır. Kaliteli ve geniş ürün çeşitleri ile her evin ihtiyaçlarını karşılama konusunda kararlıdır. Azimli çalışmalarını tüm hızıyla  Avrupa networking adı altında sürdürmektedir. Avrupa Networking olarak yüzbinlerce kişiye ek kazanç ve uygun ürün sunmaya devam ediyoruz.