HAKKIMIZDA

Avrupa networking ücretsiz üyelik pierre cardin üyelik oluşturarak ürünleri %50 varan indirimle alabilir, alt üyelikler oluşturarak ekibinizi kurabilirsiniz. Ekibinizin alışverişlerinden % 15’e kadar pirim kazanabilirsiniz. Avrupa Tekstil, 1990 yılında ticari faaliyetlerine başlayan Çarşıbaşı Grubu bünyesindeki firmalara 2006 yılında katılmıştır.Pierre cardin, Avrupa Networking ücretsiz üyelik oluşturarak,Bireylerin aile bütçesine katı sağlamayı amaç edinmiştir.Yüksek teknoloji ve Ar-Ge çalışmaları gerektiren, bayan ve çocuk çorapları ve seamless (dikişsiz ürün teknolojisi) ürün gruplarında, üretim ve pazarlama yapmaktadır. Bunun dışında üretim faaliyetleri içerisinde, sütyen, saten, tül ve pamuklu gecelikler, pijamalar, modal ve pamuk iç giyim ürünleri, saf yün ve termal ürünler gibi bir çok ürün üreten şirket, %100 Türk sermayeli bir şirkettir.Kurulduğu günden bu yana büyüyen iş hacmi, şirket merkezini ve lojistik departmanlarını değişik dönemlerde daha büyük alanda çalışmaya yönlendirerektir.

Avrupa networking ücretsiz üyelik,Pierre Cardin üyelik oluşturarak ürünleri %50 varan indirimle alabiliralt üyelikler oluşturarak ekibinizi büyütebilirsiniz.Ekibinizin alışverişlerinden % 15’e kadar pirim kazanabilirsiniz.2006-2012 yılları arasında İstanbul – Ümraniye’de faaliyet gösteren şirket büyüyen üretim, lojistik, dağıtım ve Ar-Ge faaliyetlerini daha sağlıklı yürütebilmek için, 2012 yılındaİstanbul Tuzla Deri Organize Sanayi Bölgesi’nde toplam kullanım alanı 15.000 metrekare olan daha geniş bir alana taşınmıştır.Burada dikişsiz iç ve dış giyim üretme becerisine sahip yeni makine yatırımları yapılarak, ürün kalite ve modellerinde çok büyük yenilikler ve farklılıklar oluşturmayı başarmıştır. Yine bayan ve çocuk ince çorap üretim ihtiyaçları için son teknoloji makineler alınarak üretim kalitesi ve kapasitesi arttırılmış,

           Avrupa Tekstil  2005 yılından itibaren miorre markası ile tüketicinin beğenisine sunmaya başlamıştır.Sonrasında Do Re Mi markasınıda bünyesine katmıştır Miorre, zaman içinde ürün yelpazesini genişletmiş ve ülkenin en sevilen iç giyim markalarından biri olmayı başarmıştır. Miorre gecelik, sabahlık, sütyen, atlet, külot, tayt, pijama, korse, çorap, babydoll, mayo ve bikini gibi renkli ürün çeşitleriyle, bay, bayan ve çocuk ürünleri başta olmak üzere her zevke ve giyim tarzına hitap eden bir Avrupa Tekstil markasıdır.

 BÜNYEMİZE KATILANLAR:

Avrupa networking ücretsiz üyelik,pierre cardin üyelik oluşturarak ürünleri %50 varan indirimle alabilirsiniz. Alt üyelikler oluşturarak ekibinizi kurabilirsiniz. Ekibinizin alışverişlerinden % 15’e kadar pirim kazanabilirsiniz.Avrupa tekstil üretim faaliyetlerindeki yatırımlarına hızla devam etmekte,  bünyesinde Miorre, pierre cardin,  Do Re Mi iç giyim Pierre Cardin kişisel bakım ve kozmetik ürünlerini bulabilirsiniz.  Do-re-mi markalı ürünlerinde satışına başlamıştır. Türkiye’nin önde gelen iç giyim markasıda artık burada Kalite ve geniş model çeşitleri ile her evin ihtiyaçlarını karşılama konusunda kararlıdır. Azimli çalışmalarını tüm hızıyla  Avrupa networking adı altında sürdürmektedir. Avrupa Networking olarak yüzbinlerce kişiye ek kazanç ve uygun ürün sunmaya devam edecektir. Diyoruz ki haydi gelin sizde Pierre Cardin Avrupa Networking Miorre ailesi ile birlikte olun aile bütçenize katkıda bulunun.

 pierre cardin ücretsiz üyelik oluşturarak, Avrupa networking miorre üyelik oluşturarak kazancınıza kazanç katın. Aile bütcenize katkıda bulunun.  buradan pierre cardin avrupa networkin miorre ye üye olarak hayalinizdeki kazanca giden ilk adımı atmış olacaksınız