pierre cardin miorre jpg

pierre cardin Kendi İşinizin Sahibi Olmak İster misiniz?

Hepimizin ihtiyacı olan pierre cardin kişisel bakım ürünleri ,miorre, do-re-mi . Pierre cardin  tayt,pantolon, bayan ince külotlu çorap ve taytları, bunun yanında Do-re-mi marka son derece kaliteli ve çok uygun fiyatlı şık gecelikler, babydolller, pijamalar, sütyenler, külotlar, atletler ve korseler ile erkek ve çocuk iç giyim  ürünlerini katalogdan satarak para kazanmaya ne dersiniz? öncelikle üye oluyoruz

 Kime Satacağım?

pierre cardin Başta kendiniz olmak üzere toplumun her kesiminden herkes sizin potansiyel müşteriniz. Çünkü, iç giyim ve çorap kişisel bakım ürünleri hepimizin temel ihtiyaçları arasında yer alıyor. Unutmayın, kendi ihtiyaçlarınızı çok ama çok ucuza giderebileceksiniz.

Pierre Cardin Ne Kadar Kazanacağım? Nasıl Daha Fazla Kazanırım?

Avrupa Networkinge Üye Olarak Sizde Bu Pirimleri Kazanabilirsiniz
İNDİRİMLİ ÜRÜN ALMAK İÇİNEK GELİR ELDE ETMEK İÇİNÜYEYİM ŞİFREMİ UNUTTUĞUM İÇİN

Bu kesinlikle size kalmış bir durum ne kadar fazla satış, ne kadar fazla üye o kadar fazla kazanç %50’ye varan kar marjları veriyoruz. Evet! Fiyatlı katalogumuzda yer alan ürünleri katalog fiyatından sattığınızda size %50’ye varan kar kalıyor.

Örn. 150 TL’lik sipariş aldığınızda bu ürünleri bizden; 150 TL / 1,50 = 100 TL’den alacaksınızKAZANCINIZ: 50 TL

300 TL sipariş aldığınızda kazancınız tam 100 TL olacak 3.000 TL sipariş aldığınızda tam 1.000 TL kazanacaksınız.

pierre cardin Ürünlerimizi sadece kendiniz satmakla kalmayıp, çevrenizdeki insanları tanıdıkları  alt üyeliğinize ekleyerek kendinize alt ekip oluşturuyorsunuz.  bu alt üyelerin alışverişlerinden %15 e kadar pirim kazanıyorsunuz.Eklediğiniz her aktif üye için Avrupa Networking siz temsilcilere 10TL  tutarında alışverişlerde kullanmanız  maksadı ile para puan hediye veriyor eklediğiniz her üyenin  toplam alışverişinden %5 prim kazanırsınız  Web sitemizde yer alan alt üye ekle kısmından  üyenize ait kişisel bilgileri girdiğinizde ya da çağrı merkezimizi aradığınızda sistem otomatik olarak yeni üyeyi sizin altınıza kaydedecektir. Bu üyeler sizin 1.Nesil üyelerinizdir. Üyelerinizin üyelerindende prim kazanırsınız.

1. Nesilden %5

2. Nesilden %4

3. Nesilden %3

4. Nesilden %2

5. Nesilden %1

Şeklinde toplamda %15 prim kazanırsınız.Biraz daha fazla zaman ayırarak kiranızı hatta ev/araba taksitinizi ödeyebilirsiniz. Nasılmı? Avrupanetworking pierrecardin miorre’ye üye olarak ve üyeler ekleyerek

pierre cardin Kimler Satıcı Olabilir?

Ev hanımları, emekliler, memurlar, çalışanlar, öğrenciler ve ailesine ya da kendi bütçesine ek gelirek kazanç sağlamak isteyen, Kısaca ben bu işten para kazanmak istiyorum diyen herkes.

Avrupa Networking temsilcisi olmak için yabancı dil, bilgisayar bilgisi, tecrübe, sermaye, eğitim gerekmez. Ben bu işten para kazanmak istiyorum diyen herkes temsilcimiz olabilir.

Nasıl Üye Olabilirim?

İnternet sitemizdeki üye formunu eksiksiz bir şekilde doldurup gönderin
Açılan sayfadaki tamamen ücretsiz olan üyelik formunu dikkatli bir şekilde eksiksiz doldurun ve gönderin dakikalar içerisinde tarafınıza üyelik bilgileriniz cep telefonunuza sms yoluyla iletilecektir

Nasıl Sipariş Verebilirim?

0216 – 420 0 966 numaralı santral telefonumuzu arayarak, 0216 – 420 0 965 numaraya faks çekerek, www.avrupanetworking.com web sitemizden temsilci girişi yaparak ya da siparis@avrupanetworking.com adresimize e-mail göndererek siparişlerinizi verebilirsiniz. Aynı zamanda ekip liderinizde sizlere yardım için hazır ve nazır bir şekilde beklemektedir.0555  029  85   05 unutmayın sadece bir telefon kadar uzağınızdayız.

Sipariş Verme Alt Limiti Nedir? Kargo Bedelini Kim Ödeyecek?

Sistemimizde alt sipariş limiti alış fiyatınız üzerinden 80 TL’dir. Türkiye’nin her yerine, köyler dahil olmak üzere ürünlerimizi gönderebiliyoruz. Siparişinizi tamamladıktan sonra isterseniz PTT Kargoyu, isterseniz Yurt İçi Kargoyu seçebilirsiniz. PTT Kargo bedeli 2,49 TL, Yurt İçi Kargo bedeli 2.99 TL’dir.

Aldığım Ürünlerin Ödemesini Nasıl Yapacağım?

Siparişiniz size kargo ile teslim edildiğinde gelen kargo görevlisine ödemeyi yapacaksınız. Sizden kaparo, depozito, üyelik bedeli vs. isimler altında asla ücret talep etmiyoruz. Ürünü teslim alıp, ödemeyi kargo görevlisine nakit yapabileceksiniz. Ayrıca web sitemizden kredi kartınızla tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz.

Aldığım Ürünleri İade Etmek İstediğimde Ne Olacak?

Siparişinizdeki ürünleri, faturalandırıldığı tarihten itibaren 60 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade ürünleriniz bize ulaştığında, ürünün fiyatı kadar olan tutarı cari hesabınıza alacak olarak işliyoruz. İşlendikten sonra verdiğiniz ilk siparişte, sipariş tutarınızdan düşüyoruz. İadelerin kargo bedeli şirkete aittir. Siz iade için kargo bedeli ödemeyeceksiniz.

Prim Alacağım Oluştu Ama İlgili Ay İçerisinde Sipariş Vermedim. Primim Silinirmi?

Prim alacaklarınız ürün alımı karşılığında olacak şekilde sonraki aylara aktarılır. Prim alacaklarınız şu anki prosedürlerimiz gereği 60 gün boyunca silinmez.Yalnızca nakit olarak alamazsınız